Movember 2013

Přidejte se letos se mnou k hnutí Movember – pomožme změnit tvář mužského zdraví.


Movember je globálně působící nezávislá charitativní organizace, která se zaměřuje na šíření povědomí o problémech mužského zdraví a navyšování finančních prostředků pro boj s rakovinou prostaty, rakovinou varlat a psychickými problémy. Příznivci hnutí Movember mužského pohlaví si v listopadu nechávají narůst knírek, šíří informace o mužském zdraví a vybírají příspěvky – touto změnou svého vzhledu se snaží měnit i tvář mužského zdraví.

Nejdříve jsem viděl toto video, kde jeden ze zakladatelů popisuje vznik hnutí. Nějaký čas poté mě oslovil na zastávce tramvaje neznámý starší pán s tím, abych se staral o prostatu (možná nějaký senior Mo Bro). Letos se tedy k Movemberu musím připojit. Je to opravdu výborný nápad, jak vcelku zábavnou formou pomoci dobré věci. Všechno už je připraveno včetně super platformy v podobě cz.movember.com, takže se stačí jen registrovat a začít.

Můj knírek bude asi děsný, ale jdu do toho! Zapojte se taky (i ženy jsou vítány). Pravidla jsou jednoduchá, zapojit se můžete jako jednotlivec nebo vytvořit skupinu. Tímto vás zvu do svého týmu BTC (Be The Cause), inspirací mi bylo následující motivační video.

Informujte se, přidejte se, přispějte, nebo „jen“ sdílejte informaci o Movemberu. Třeba se najde další takový blázen, jako jsem já.

Díky za zájem.

Movember 2013